Od roku 1961 nesla škola z rozhodnutí Městského shromáždění Golubac jméno Veljko Dugošević, po národním hrdinovi a organizátorovi povstání v Branicevu, a zahrnovala sedm osad: Branicevo, Ponikva, Vinci, Bikinje, Baric, Donja Krusevica a Suvajic.
V roce 1968 se z důvodu nedostatku školních prostor začaly snahou obce a většiny obyvatel Braničeva poskytovat finanční prostředky na výstavbu nové školy. Stavba byla zahájena v roce 1980 a dnes má tato škola rozlohu 2 100 m2 a splňuje všechny požadavky zákona o základních školách.
Dnes má škola 35 zaměstnanců. Vzdělávací struktura školy ve výuce je následující: tři profesoři základní školy, čtyři učitelé základní školy, devět profesorů předmětů, dva učitelé předmětů a pedagog. Naší školu odlišuje zejména vysoká míra bezpečnosti žáků a optimální počet žáků ve třídách, který umožňuje lepší a efektivnější práci a větší nasazení učitelů.
Webové stránky: http://osbranicevo.co.rs/
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011128596520
 
Podpora Evropské komise pro vydání této publikace [dokument] nepředstavuje schválení obsahu, který vyjadřuje pouze názory autorů
a Komise nemůže nést odpovědnost za jakékoli použití informací obsažených v tomto dokumentu.
Scroll to Top